Mafia 1 - Czysty relaks: diamenty, cygara, skład celny

Rozdział 18, w którym przechwytujemy ważną przesyłkę.

Po zabiciu ważnego polityka w rozdziale Kampania wyborcza Tommy wraz z Pauliem i Samem otrzymują od dona nowe zlecenie. Tym razem celem będzie włamanie się do składu celnego i zdobycie skrzynek z cygarami, w których w rzeczywistości szmuglowane są diamenty. Po odprawie udaj się do auta i jedź do celu misji.

154

Po wyrzuceniu Pauliego i Sama będziesz musiał odnaleźć ciężarówkę. Jedź dalej główną ulicą, po czym skręć w prawo i kontynuuj jazdę. Poszukiwany pojazd (1) będzie stał z lewej strony.

155

Zasiądź za kierownicą i wróć do kompanów. Po chwili wjedziecie na teren składu celnego. Kiedy bohater wyjdzie z ciężarówki będzie musiał dostać się po cichu do hangaru. Rusz w prawo i, uważając na strażnika z prawej, wskocz na podwyższenie (2), a stamtąd na dach budynku z lewej.

156

Kolejnym celem będzie dotarcie do drzwi (3). Możesz zeskoczyć na plac z lewej (4) i po cichu wyeliminować dwóch pracowników. Po uczynieniu tego przejdź przez drzwi. Kiedy strażnik (5) z prawej nie będzie patrzył, zakradnij się za ciężarówkę (6). Omiń lub ogłusz kolejnego pracownika i skieruj się w stronę drzwi.

157

Po wejściu do środka skieruj się do stolika i przeczytaj notatkę leżącą na stole. Następnie wejdź na po schodach na piętro, zakradnij się do strażnika (7) i wyeliminuj go po cichu. Możesz wejść do dwóch pokoi i sprawdzić kolejne notatki, jednak nic z nich nie wyczytasz. Zejdź na dół i rozpraw się po cichu z dwoma pracownikami, kiedy nie będą na siebie wzajemnie patrzeć.

158

Przejdź dalej - celem będzie dotarcie do położonego wysoko wejścia (8). Możesz się tam dostać omijając strażnika lub eliminując go po cichu.

159

Trafisz do głównego magazynu. Jeśli zakradniesz się do biura (9) z prawej, to dowiesz się, że poszukiwana skrzynia znajduje się w sektorze D2. Możesz teraz po cichu wyeliminować trzech strażników (10-12). Rozprawiaj się z nimi, kiedy przechodzą akurat między filarami, dzięki czemu nie zostaniesz dostrzeżony przez pozostałych wartowników.

160

Zejdź po schodach na dół i zacznij kierować się w lewą stronę magazynu. Przemykaj między pracownikami lub eliminuj ich po cichu. Na końcu dotrzesz do strefy D2 (13), w której znajdziesz poszukiwaną skrzynię (14).

161

Po zdobyciu towaru opuść pomieszczenie. Po scence rozpocznie się pościg - wyjedź z terenu zakładu i skręć w prawo. Główne drogi są mocno obsadzone przez policję, dlatego skieruj się do uliczki (15), a potem jedź na północ (16).

162

Jazda po bocznych alejkach (17) sprawi, że policja powinna zgubić trop. Kiedy to nastąpi wystarczy wrócić do magazynu Salieriego. Na sam koniec udaj się wraz z Pauliem na pociąg.

Następnie: Mafia 1 - Praca po godzinach: napad na bank

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Kampania wyborcza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami