Mafia 1 - Wszystkiego najlepszego: parowiec, broń, zamach

Rozdział 14, gdzie pozbywamy się celu na statku.

Po uratowaniu Salieriego w rozdziale Bon Appetit, don postanawia odgryźć się Morellemu pozbywając się jego politycznego stronnika o nazwisku Ghillotti. Zacznij od skierowania się na naradę, gdzie poznasz szczegóły swojej misji.

114

Następnie skieruj się do portu z parowcem. Po wejściu na jego teren udaj się do budynku z lewej, gdzie czeka Sam (1).

115

Po rozmowie z nim wejdź do budynku i skieruj się do toalety (2), gdzie znajdziesz nieprzytomnego członka załogi, od którego weź strój, po czym udaj się na pokład parowca.

116

Po rozpoczęciu rejsu zostaniesz zaczepiony przez mężczyznę z załogi, który powie, że skądś kojarzy twarz bohatera. Zignoruj go chwilowo i odnajdź innego majtka myjącego szyby (3).

117

Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że poszukiwany człowiek przebywa w kotłowni. Zejdź na najniższy pokład i skieruj się do wskazanego pomieszczenia, gdzie znajdziesz przekupionego członka załogi (4).

118

Po rozmowie weź leżące na stole klucze i wróć na wyższy pokład. Zostaniesz zaatakowany przez mężczyznę (5), którego spotkałeś wcześniej. Rozpraw się z nim w walce wręcz i udaj się do toalety, gdzie znajdziesz rewolwer.

119

Opuść pomieszczenie i wejdź na najwyższy pokład. Skieruj się w stronę dziobu i ukryj się za osłoną (6).

120

Po chwili Ghillotti rozpocznie swoje przemówienie. Poczekaj, aż w jego trakcie zostaną wystrzelone fajerwerki (7). Kiedy do tego dojdzie namierz mówcę (8) i wyeliminuj go. Postaraj się też szybko rozprawić z jego ochroniarzami (9).

121

Następnie odwróć się i zacznij kierować się w stronę rufy, gdzie znajdują się schody prowadzące na niższy pokład. Po drodze przygotuj się na odparcie grupy przeciwników. Po zejściu na dół zacznij biec w stronę kolejnych schodów, prowadzących na dół. Uważaj, bo po drodze będzie sporo przeciwników (10).

122

Przebijaj się przez kolejne grupy, aż dotrzesz na prawą burtę. Załatw ostatni oddział (11) rywali, po czym podejdź do barierki (12), przez którą przeskoczysz na łódź z Pauliem i Samem.

Następnie: Mafia 1 - Ty szczęściarzu: bomba, motor, port

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Bon appetit: restauracja, ochrona dona

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami