Mafia 1 - Uciekinier: jazda taksówką, ucieczka

Rozdział 2, w którym poznajemy życie taksówkarza.

Po zakończeniu pierwszego rozdziału (Propozycja nie do odrzucenia), w którym poznałeś ludzi Salieriego i pomogłeś im uciec z akcji, Tommy wróci do zwyczajnej pracy taksówkarza. Początkowo weźmiesz udział w kilku zwykłych kursach związanych z transportem ludzi.

007

Zacznij od wejścia do taksówki, do której wsiadła kobieta. Następnie, kierując się wskaźnikiem i trasą wyznaczoną na minimapie, zacznij jechać w kierunku celu, czyli kościoła. Po drodze możesz włączyć ogranicznik prędkości (1), dzięki czemu nie przekroczysz dozwolonej szybkości. W pewnej chwili kobieta poprosi o wyłączenie radia - wystarczy wtedy wcisnąć klawisz, który pojawi się na ekranie.

Pierwszy kurs jest dość spokojny i ma za zadanie nauczyć jazdy zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Kobieta się nie spieszy, więc możesz jechać spokojnie, aż do celu, czyli do kościoła.

008

Po wysadzeniu kobiety zawróć i skieruj się w stronę kolejnego klienta, który na ekranie oraz minimapie będzie oznaczony białą ikoną (2). Podjedź w jego pobliże i poczekaj, aż wsiądzie do auta.

009

Tym razem klientowi będzie zależało na czasie, dlatego wyłącz ogranicznik prędkości i zacznij kierować się w stronę galerii sztuki. Na górze ekranu pojawi się licznik z czasem (3), w którym należy się zmieścić.

Podczas jazdy staraj się jechać, jak najszybciej, ale jednocześnie przestrzegaj przepisów drogowych w momencie, gdy zobaczysz wóz policyjny (4) - na minimapie są zaznaczane niebieskimi ikonami, więc możesz zawczasu zdjąć nieco nogę z gazu.

010

Po zaliczeniu drugiego kursu będziesz musiał odwieźć na miejsce jeszcze jednego, podpitego klienta (5). Tym razem możesz samodzielnie wybrać styl jazdy.

011

Po zakończeniu kursu rozpocznie się krótki przerywnik, po którym Tommy będzie musiał uciekać przed gangsterami na nogach. Od razu wciśnij klawisz sprintu (6), który pojawi się na ekranie i biegnij przed siebie.

012

Wbiegnij na podwórko i przeskakuj przez kolejne przeszkody (7), wciskając klawisz (8), który wyświetli się na ekranie.

013

W pewnej chwili będziesz musiał wbiec na schody i przeskoczyć przez drewnianą barierkę. Po uczynieniu tego wbiegnij do bramy (9) po drugiej stronie ulicy i kieruj się w stronę znacznika.

014

Na jednym z kolejnych podwórek będziesz musiał wbiec na szczyt drewnianych skrzyń i przeskoczyć kolejny mur (10). Pokonaj jeszcze fragment miejskiego toru przeszkód, a w końcu dotrzesz do bezpiecznego miejsca z ludźmi Salieriego.

Następnie: Mafia 1 - Imprezka u Mołotowa: zniszczenie samochodów, pościg

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Propozycja nie do odrzucenia: pościg

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami