Mafia 1 - Sarah: randka, bójka

Rozdział 6, gdzie Tommy odprowadza dziewczynę.

Po zwycięstwie w lokalnym wyścigu, który odbył się w rozdziale Fair Play, Tommy otrzymuje zadanie odprowadzenia do domu dziewczyny o imieniu Sarah. Po objęciu kontroli nad bohaterem po prostu idź za dziewczyną słuchając rozmów pary.

047

Po dotarciu do domu w biednej dzielnicy zapukaj w drzwi. Po scence ruszaj dalej, przechodząc przez ulicę i skręcając do zaułka (1) z lewej.

048

Po chwili dojdzie do bójki z kilkoma opryszkami. Trzeba będzie pokonać ich w walce na pięści. Przede wszystkim skup się na wykonywaniu uników (2) w odpowiednim momencie.

049

Następnie sam wyprowadzaj ciosy, kiedy nadarzy się okazja. Jeśli chcesz ułatwić sobie walkę, to zlokalizuj leżącą na ziemi broń w postaci deski (3) lub rurki (4). Dzięki nim szybko pozbędziesz się napastników.

050

Po pierwszej bójce wbiegnij do zaułka z dziewczyną. Po chwili zacznie się starcie z wielkim chuliganem (5). Jest to po prostu nieco wytrzymalszy przeciwnik, ale taktyka walki się nie zmienia. Wykonuj unik, a potem wyprowadzaj ciosy, najlepiej z użyciem broni. Po zakończeniu starcia przejdź przez płot i obejrzyj scenki kończące rozdział.

Następnie: Mafia 1 - Lepiej się przyzwyczajaj: Billy, strzelanina

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Fair Play: sportowe auto, wyścig

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami