Mafia 1 - Przejażdżka za miasto: farma, ucieczka przed policją

Rozdział 9, w którym mamy sprawdzić transport whisky.

Po zakończeniu rozdziału o nazwie Święty i grzesznik rozpocznie się kolejny fabularny przerywnik (Intermezzo), po którym Tom powróci do opowieści na temat roku 1933. Frank zleci bohaterowi nową misję, polegającą na zabezpieczeniu transportu whisky, który został wysłany na farmę należącą do rodziny.

072

Udaj się do Pauliego do magazynu, a następnie wyrusz z nim na farmę. Po opuszczeniu wozu rozpocznij poszukiwania Sama. Podążaj wzdłuż ścieżki i badaj kolejne ślady - gazetę w budynku z prawej, nieuporządkowane siano i zabitego psa z lewej. Kontynuuj, aż dotrzesz do ciężarówki (1).

073

Po scence rozpocznie się strzelanina. Ukryj się za osłoną, wyeliminuj przeciwników (2), po czym przyjrzyj się ciałom na ziemi.

074

Po walce wyrusz z Pauliem w stronę stodoły. Zbadaj ją, a znajdziesz ciała pracowników i koktajle mołotowa. Przejdź do kolejnego budynku - warto do niego wejść przez drzwi (3) z prawej. W ten sposób będziesz mógł przejść do pomieszczenia z prawej i po cichu wyeliminować przeciwnika, a potem wykończyć pozostałych w lokacji z lewej.

075

Po oczyszczeniu terenu skieruj się do kamiennej stajni, gdzie załatw kolejną grupę rywali. Następnie wyważ wrota i przygotuj się do starcia z dużym oddziałem wrogów (4). Korzystaj z drewnianych ogrodzeń, jak z osłon i eliminuj kolejnych gangsterów, aż dotrzesz do stodoły (5) z Samem.

Obrona Sama

Po dotarciu na miejsce rozpocznie się kolejny przerywnik, po którym Tommy z Pauliem dotrą do rannego Samego.

076

Zadaniem bohatera będzie osłanianie kompana. Podnieś z ziemi karabin maszynowy, ukryj się za osłoną i zacznij ostrzeliwać wbiegających do środka rywali (6). W trakcie starcia, jak zwykle warto strzelić w wybuchową beczkę (7), która może zabić nawet kilku wrogów naraz.

077

Ponadto z lewej strony znajdziesz skrzynię z mołotowami. Po odparciu ataku możesz uzupełnić amunicję (8) - sprawdź również stan zdrowia Sama (9).

078

Po chwili na farmę zajedzie oddział policji. Możesz ostrzelać ich przez okno z lewej (albo rzucić w auto mołotowem). Następnie odeprzyj kolejny atak rywali (10), ukrywając się za osłoną.

Ucieczka przed policją

Po odparciu drugiego ataku do stodoły podjedzie Paulie. Rozpocznie się przerywnik, w którym przetransportujecie Sama do wozu.

079

Po chwili rozpocznie się ostatnia część etapu. Uważając na poziom zdrowia bohatera oraz wytrzymałość ciężarówki (11), ostrzeliwuj policyjne wozy siedzące na ogonie. Staraj się celować w kierowców (12), aby szybko eliminować funkcjonariuszy.

080

Kiedy ciężarówka stanie będziesz musiał odpierać kolejne ataki policji. Strzel w zbliżających się funkcjonariuszy (13) - najlepiej dokonywać tego, kiedy wysiadają z radiowozów.

081

Po kolejnym przerywniku będziesz musiał wyeliminować z pościgu opancerzony wóz. Poczekaj, aż rywale będą przeładowywać karabin maszynowy, po czym celuj w jego wieżyczkę (14).

082

Po jej zniszczeniu celuj w podświetlone opancerzenia (15) na szybach. Musisz strącić wszystkie.

083

Kiedy to uczynisz rozpocznie się ostatni etap pościgu. Rzucaj koktajle mołotowa tak, aby trafić w nieopancerzone już szyby (16) wrogiego pojazdu. Po jego podpaleniu Paulie zawiezie Sama do lekarza. Ostatnim celem będzie dotarcie do domu Sary, co zakończy rozdział.

Następnie: Mafia 1 - Omerta: Frank, śledzenie, lotnisko

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Święty i grzesznik: hotel, dachy, kościół

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami