Mafia 1 - Propozycja nie do odrzucenia: pościg

Rozdział 1, w którym następuje zawiązanie akcji.

Przed przystąpieniem do właściwej części rozgrywki będziesz musiał wybrać z menu odpowiedni poziom trudności, co przełoży się między innymi na wytrzymałość bohatera oraz walkę z przeciwnikami. Po dokonaniu odpowiednich wyborów rozpocznie się pierwszy rozdział.

001

Misja rozpocznie się od ucieczki przed goniącymi autami. Zacznij jechać przed siebie - wszystkie klawisze (1) związane z kontrolą pojazdu będą pojawiać się na ekranie. Jedź wzdłuż ulicy (2).

002

Po skręceniu na łuku w prawo rozpędź się i kieruj się w stronę barykady oznaczonej białą ikoną (3). Przejedź przez nią, dzięki czemu pozbędziesz pierwszego rywala z pościgu.

003

Następnie zacznij jechać w stronę mostu Giuliani - cele podróży są oznaczane złotym rombem (4) zarówno na ekranie głównym, jak i minimapie. Domyślna droga do celu również jest zaznaczana na minimapie w postaci czerwonego szlaku (5).

004

W trakcie przejazdu przez most pojawią się nowi przeciwnicy. Rozpędź wóz i wciśnij klawisz (6), który pojawi się na ekranie, żeby przebić się przez barykadę.

005

W dalszej części pościgu pojawi się więcej rywali. Aby ich gubić lokalizuj na mapie oraz na ekranie miejsca z białymi ikonami (7). Wjeżdżając w nie będziesz pozbywał się kolejnych rywali.

006

Aby uciec pościgowi kieruj się w stronę mostu (8). Pomimo tego, że jest podniesiony, wjedź na niego i przeskocz na drugą stronę. W ten sposób zgubisz pościg. Teraz wystarczy dojechać do miejsca wskazanego przez mafiosów, co zakończy rozdział.

Następnie: Mafia 1 - Uciekinier: jazda taksówką, ucieczka

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami