Mafia 1 - Omerta: Frank, śledzenie, lotnisko

Rozdział 10, w którym otrzymujemy nieoczekiwane zadanie.

Kolejna misja główna aktywuje się po ukończeniu rozdziału o nazwie Przejażdżka za miasto. Tym razem okaże się, że zadanie jest znacznie poważniejsze, niż ochrona skrzynek z alkoholem. Okaże się bowiem, że jeden z ważniejszych ludzi w rodzinie, Frank, zamierza dostarczyć księgi rachunkowe dona stróżom prawa i uciec z kraju.

084

Zacznij od skierowania się do Vincenzo, od którego otrzymasz dwurukę, zwaną lupalą. Następnie udaj się do lombardu Biffa w Chinatown i porozmawiaj z nim. Sprzeda informację o Małym Tomym (1), którego znajdziesz we wskazanym barze. Udaj się na miejsce i porozmawiaj z nim.

085

Następnie udaj się we wskazane miejsce i zacznij jechać za eskortą Franka (2). Trzymaj się na dystans, ponieważ jeśli zbliżysz się za bardzo, to zaalarmujesz śledzonych, o czym powiadomi czerwony pasek (3). Nie możesz dopuścić do jego zapełnienia.

086

Po wyjechaniu z miasta kontynuuj obserwację, aż dotrzecie na lotnisko. Skręć wtedy w lewo i zaparkuj na ścieżce. Opuść auto, przejdź przez krzaki i przeskocz przez murek, aby dostać się na teren lotniska. Następnie udaj się w lewo (4) - poczekaj, aż strażnicy się rozejdą i wejdź do środka.

087

Kontynuuj, aż do pomieszczenia z kontuarem, na którym znajdziesz notatkę (5) na temat Franka i hangaru nr 5. Przejdź przez okno (6), aby przedostać się do kolejnej części lotniska.

088

Podsłuchaj rozmowę strażników, po czym wyrusz w stronę budynku (7) z lewej. Poczekaj na dogodny moment i wejdź do środka (po drodze możesz podnieść granaty).

089

W środku skręć w prawo i kontynuuj, aż wyjdziesz za plecami strażników rozmawiających przy bramie. Uważając na wzrok wartowników udaj się między zabudowania z lewej, gdzie wyeliminuj po cichu jednego z rywali (8).

090

Idąc dalej dotrzesz do miejsca, z którego zobaczysz auto oraz znajdujących się w pobliżu rywali (9). Możesz skorzystać ze swojego arsenału i rozpocząć regularną walkę, eliminując kolejnych przeciwników i wykańczając wszystkich (możesz wspomóc się znalezionymi wcześniej granatami). Druga opcja, to szybkie przedarcie się przez wrogów i dotarcie do niebieskich drzwi (10) prowadzących do hangaru.

Bez względu na wybrany wariant i tak będziesz musiał przez nie przejść. Kiedy to uczynisz rozpocznie się scenka kończąca zadanie.

Następnie: Mafia 1 - Odwiedziny u bogaczy: eliminacja strażników, sejf

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Przejażdżka za miasto: farma, ucieczka przed policją

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami