Mafia 1 - Lepiej się przyzwyczajaj: Billy, strzelanina

Rozdział 7, w którym dokonujemy zemsty na opryszkach.

Jest to kolejna misja, która rozpocznie się automatycznie po ukończeniu rozdziału o nazwie Sarah. Mafiosi postanawiają ukarać opryszków, którzy wcześniej zaatakowali Sarę. Po naradzie opuść budynek i skieruj się do Vincenzo po broń białą.

051

Następnie wsiądź do auta i udaj się na miejsce spotkania z Pauliem w Chinatown. Po rozmowie z jednym ze sklepikarzy przejdź przez jego sklep i kontynuuj, aż dotrzesz do furtki (1), którą wyważ.

052

Na placu dojdzie do walki wręcz z kilkoma przeciwnikami. Tommy jest zaopatrzony w kij baseballowy, więc powinien dość szybko poradzić sobie (2) z rywalami.

053

Biegnij za Pauliem - kiedy dojdzie do strzelaniny ukryj się i poczekaj, aż rywale odbiegną. Następnie wejdź po drabinie z prawej na górę, przylgnij do barierki i rozpraw się z wrogami na placu poniżej. Jeśli chcesz ułatwić sobie zadanie, to strzel w wybuchowe beczki (3).

054

Wyważ furtkę z prawej i ruszaj przed siebie. Na kanapie z prawej znajdziesz amunicję, a na ziemi karabin. Podnieś go i zacznij eliminować kolejnych rywali. Warto ponownie strzelić w beczki, co doprowadzi do dużej eksplozji (4).

055

Wbiegnij do budynku i przebij się na korytarz z prawej (uważaj na kilku przeciwników). Zanim ruszysz dalej przez drewniane drzwi, możesz skorzystać z wiszącej na ścianie apteczki, aby się podleczyć. W kolejnym pomieszczeniu ukryj się za ścianą i zacznij eliminować kolejnych wrogów (5). Jeśli chcesz, to możesz podnieść koktajle mołotowa leżące z prawej i skorzystać z nich.

056

Po oczyszczeniu pomieszczenia kieruj się w prawo, rozprawiając się z kolejnym przeciwnikiem. Na koniec wyważ furtkę, co zapoczątkuje scenkę. Po jej zakończeniu znajdziesz się w aucie - zacznij gonić uciekający pojazd (6).

057

Jedź ostrożnie, ponieważ ulica jest śliska od deszczu. Bez szarżowania trzymaj się na ogonie rywali, aż do miejsca, gdzie dojdzie do rozbicia ich wozu (7). Podjedź do niego, co uruchomi scenkę kończącą rozdział.

Następnie: Mafia 1 - Święty i grzesznik: hotel, dachy, kościół

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Sarah: randka, bójka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami