Mafia 1 - czasopisma Dime Detective

Zobacz, gdzie znaleźć ukryte magazyny.

Czasopisma Dime Detective są jednym z rodzajów sekretów, które są do odnalezienia podczas rozgrywki w Mafię. W sumie jest ich do zdobycia 20, a poniżej znajdują się opisy miejsc, w których należy ich szukać. Lokalizacje są dodatkowe oznaczone na mapach, co powinno ułatwić ich szukanie podczas zabawy.

s0021
s0022

Dime Detective - na stole z lewej w warsztacie Vincenzo, do którego docierasz po raz pierwszy w rozdziale Imprezka u Mołotowa.

s0461
s0462

Dime Detective - w rozdziale Dzień jak co dzień - na deskach obok motelu.

s0061
s0062

Dime Detective - na stoisku w uliczce z lewej, gdzie odbywa się impreza po zakończeniu wyścigu w rozdziale Fair Play.

s0081
s0082

Dime Detective - w Chinatown w rozdziale Lepiej się przyzwyczajaj po rozmowie z Biffem będziesz przechodził przez jego sklep. Magazyn będzie leżał na kanapie z prawej.

s0111
s0112

Dime Detective - w rozdziale Święty i grzesznik, po dotarciu do hotelu zakradnij się do pokoju na lewo od recepcji i przejdź do pomieszczenia, gdzie recepcjonista rozmawia przez telefon. Sekret będzie na biurku z lewej.

s0131
s0132

Dime Detective - w rozdziale Święty i grzesznik, w trakcie ucieczki po dachach będziesz mijał mały stolik. Czasopismo będzie leżało na nim.

s0141
s0142

Dime Detective - w rozdziale Święty i grzesznik, po rozpoczęciu strzelaniny w kościele spójrz na blat, na którym stoi święty obraz z prawej.

s0171
s0172

Dime Detective - w rozdziale Przejażdżka za miasto, po pierwszej strzelaninie będziesz z Pauliem poszukiwał Sama. Po minięciu stodoły z ciałami skieruj się do drewnianego budynku. Magazyn będzie na półce w lokacji z przeciwnikiem oraz apteczką.

s0181
s0182

Dime Detective - w rozdziale Omerta, magazyn leży na skrzyni na prawo od Vincenzo na początku misji.

s0211
s0212

Dime Detective - w rozdziale Odwiedziny u bogaczy, sekret jest na parterze w gabinecie na lewo od wejścia. Leży na stoliku na lewo od kanapy.

s0241
s0242

Dime Detective - w rozdziale Ważna sprawa podczas opuszczania parkingu skieruj się do budki strażniczej z prawej strony. Czasopismo będzie na blacie.

s0282

Dime Detective - w rozdziale Wszystkiego najlepszego, po wejściu na najwyższy pokład, z którego masz pozbyć się celu. Skręć w lewo, a magazyn znajdziesz na stoliku.

s0301
s0302

Dime Detective - w rozdziale Ty szczęściarzu po dotarciu do restauracji z Sergio. Po strzelaninie podnieś magazyn ze stolika.

s0321
s0322

Dime Detective - w rozdziale Creme de la Creme, czasopismo leży na jednej ze skrzyń w hangarze na lotnisku.

s0331
s0332

Dime Detective - w rozdziale Kampania wyborcza, po dotarciu na najwyższy poziom więzienia zobaczysz magazyn w jednej z cel. Aby ją otworzyć udaj się do dźwigni z prawej.

s0342

Dime Detective - w rozdziale Kampania wyborcza, nieco dalej od poprzedniego magazynu. Po otworzeniu dźwignią przejścia do dalszej części więzienia znajdziesz magazyn w pomieszczeniu na prawo od mężczyzny.

s0371
s0372

Dime Detective - w rozdziale Czysty relaks, po wejściu do pierwszego hangaru skieruj się na górę (w miejscu ze strażnikiem). Magazyn będzie w pierwszym pomieszczeniu z prawej.

s0411
s0412

Dime Detective - w rozdziale Śmierć sztuki, na początku misji udaj się do salonu mieszkania Toma.

Aktualizacja wkrótce.

Następnie: Mafia 1 - karty papierosowe

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - wszystkie sekrety i znajdźki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami