Mafia 1 - Creme de la Creme: Morello, pościg, samolot

Rozdział 16, gdzie otrzymujemy poważne zlecenie.

Po pozbyciu się Sergio w rozdziale o nazwie Ty szczęściarzu, Salieri postanawia w końcu rozprawić się z Morello. Boss sąsiedniej rodziny przebywa w teatrze, a do pozbycia się go zostali wytypowani Tom, Sam oraz Paulie. Opuść budynek, wejdź do auta i skieruj się w stronę celu.

132

Po dotarciu na miejsce Morello szybko wejdzie do swojego wozu (1) i zacznie uciekać. Jedź za nim uważając na miejskie przeszkody oraz ostrzeliwując i taranując eskortujące go auta (2) oraz radiowozy (3).

133

Uważaj zwłaszcza w ciasnych uliczkach (4) oraz przejazdach w poprzek dużych ulic, ponieważ często przed maskę będą wyjeżdżać inne pojazdy. W zaułkach możesz zbliżyć się do przeciwników i wraz z Samem i Pauliem ostrzeliwać wozy tak długo, aż nie będą w stanie jechać dłużej.

134

Nie pozwól, aby Morello oddalił się na zbyt duży dystans. Jeśli do tego dojdzie, będziesz miał ograniczoną ilość czasu, żeby go dogonić. Po przebiciu się przez wąskie uliczki Chinatown ponownie traficie na główną trasę. Przebij się przez blokadę (5) i podążaj za autem Morello, aż do lotniska.

Przebicie się przez lotnisko

Kiedy dotrzesz na miejsce bohaterowie opuszczą auto i zaczną przedzierać się na piechotę. Ukryj się za osłoną i wyeliminuj pierwszą grupę wrogów.

135

Za zakrętem z lewej znajduje się brama, w której niedługo pojawi się wóz z przeciwnikami. Możesz strzelić w wybuchową beczkę z lewej, aby szybko wyeliminować ich z walki (6).

136

Ruszaj dalej, przy okazji rozprawiając się ze snajperem (7) stojącym na wieży z prawej. Warto jeszcze uzupełnić zapasy i zdrowie, korzystając z apteczki i skrzyni, które znajdziesz na lewo od przejścia do kolejnej części lotniska.

137

Oczyść dziedziniec, po czym zacznij rozprawiać się z przeciwnikami (8) przebywającymi w hangarze.

Strącenie samolotu i zabicie Morello

Kiedy rozprawisz się z rywalami przebiegnij przez hangar i skieruj się w stronę drzwi, za którymi znajdziesz auto.

138

Wsiądź do niego i rozpocznij pościg za samolotem z Morello. Kiedy nieco się zbliżysz zacznij celować w dwa silniki (9).

139

Jeśli samolot się wzniesie, to kontynuuj pogoń i ostrzeliwuj newralgiczne miejsca tak długo, aż się zapalą (10).

140

W tym momencie samolot (11) zacznie kierować się w stronę miasta i spadać. Podążaj za nim cały czas. Musisz działać szybko, najlepiej trzymając się głównych ulic. Przy policji lepiej zdejmuj nieco nogę z gazu, aby nie rozpoczął się pościg.

141

W pewnej chwili samolot runie na ziemię. Podążaj za dymem kieruj się w jego stronę, aż dotrzesz do wraku (12). Podjedź do niego, a rozpocznie się finalna scenka rozdziału.

Następnie: Mafia 1 - Kampania wyborcza: więzienie, snajperka, zamach

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Ty szczęściarzu: bomba, motor, port

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami