Spider-Man na PS4 bez darmowego upgrade'u do remastera na PlayStation 5

Potwierdza Sony.

  • Remaster gry będzie dostępny tylko w Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition
  • Sony nie planuje darmowego ulepszenia do nowej wersji dla właścicieli edycji PS4

Sony ostatecznie potwierdziło, że posiadacze Spider-Man na PS4 nie otrzymają bezpłatnego upgrade'u do remastera na PlayStation 5.

Przedstawiciele firmy przekazali informację w oświadczeniu dla redakcji serwisu Kotaku. Koncern zaznaczył jednocześnie, że odświeżona wersja tytułu z 2018 roku nie zostanie wydana jako osobna pozycja.

„Na razie nie ma planów sprzedaży Spider-Man: Remastered jako samodzielnego produktu. Gracze z egzemplarzem produkcji na PS4 mogą kupić Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition, by zapoznać się z odnowioną wersją gry na PS5” - napisało Sony w komunikacie.

Firma przypomniała jednak, że oryginalna wersja tytułu o przygodach pajęczego bohatera będzie dostępna na nowej konsoli w ramach wstecznej kompatybilności. W takim wydaniu nie zaoferuje jednak zmian w oprawie graficznej.

Wcześniej nie było jasne, czy pojawi się darmowy upgrade dla nabywców gry na PS4, choć wskazywały na to informacje o braku możliwości przenoszenia zapisów rozgrywki.

Nadmienić należy, że bezpłatna aktualizacja planowana jest w przypadku Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 4. Osoby, które skorzystają ze wspomnianej opcji, otrzymają możliwość tańszego dokupienia wydania Ultimate z remasterem pierwszej części cyklu.

Reklama

Skocz do komentarzy (28)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (28)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami