Marvel's Avengers - frakcje i handlarze frakcji

Kupowanie lepszych przedmiotów.

W trakcie kampanii w Marvel's Avengers spotykamy przedstawicieli dwóch frakcji - SHIELD (TARCZY) oraz Sojuszu Inhumans. Po wykonaniu odpowiednich misji w trakcie fabuły, zyskujemy dostęp do specjalnych handlarzy tych frakcji.

Kupimy u nich przedmioty i wyposażenie dla bohaterów, co może być czasem alternatywą dla zdobywania itemów ze skrzyń czy przeciwników podczas walki. W menu Cele zobaczysz ikony i poziomy frakcji (1) po prawej stronie.

frakcje1

Szukaj na mapie z misjami zadań oznaczonych ikonami frakcji. W ten sposób rozwijasz reputację z daną frakcją i zwiększasz jej poziom, zyskując dostęp do lepszych przedmiotów u handlarzy.

Handlarz SHIELD znajduje się w głównej bazie, w hangarze (2).

frakcje2

Z kolei handlarka Inhumans jest w Mrowisku w stanie Utah (3). Znajdziesz ją na drugim końcu podziemnej bazy. To doktor o znajomym nazwisku Curie.

frakcje3

Uważnie przyglądaj się opisom przedmiotów. Im później w grze, tym mniej opłacalne jest kupowanie - bo najlepsze przedmioty i tak zdobędziesz z misji. Jeśli jednak zaczynasz rozwijać jakąś postać, kupno przedmiotów może pomóc na początku.

Zawsze też dobrą opcją jest kupienie zasobów do ulepszania sprzętu. Niektóre z nich są dostępne u handlarzy.

Poprzednio: Marvel's Avengers - jak zdobywać kredyty

Spis treści: Marvel's Avengers - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Marvel's Avengers - przeciwnicy z tarczami, jak ich pokonać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami