Assassin's Creed Valhalla w 4K i 60 FPS również na PS5

Potwierdza Ubisoft.

Assassin's Creed Valhalla na PlayStation 5 zadziała w 4K i 60 klatkach na sekundę. Wcześniej ujawniono, że tytuł osiągnie podobne wartości na Xbox Series X.

Informację przekazał oddział Ubisoftu z Niemiec w komunikacie prasowym, na który powołują się nasi koledzy z niemieckiego wydania Eurogamera. Wydawca potwierdził też, że gra ukaże się na PS5 w dniu premiery konsoli, czyli 19 listopada.

Assassin's Creed Valhalla na najnowszej platformie firmy Sony wykorzysta także możliwości dysku SSD, oferując znacznie skrócone czasy ładowania. Twórcy produkcji zastosowali również dźwiękowy silnik Tempest, co pozwoliło wdrożyć audio 3D.

W komunikacie odniesiono się też do Watch Dogs Legion, którego cyfrowa wersja na PS5 zadebiutuje 19 listopada, a w wydaniu pudełkowym 24 listopada. Produkcja pozwoli na zabawę w 4K (nie wspomniano jednak o liczbie klatek na sekundę) i wyróżni się skróconym wczytywaniem tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (24)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (24)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami