Zombie w Red Dead Online - nadchodzi mroczna aktualizacja?

Armia Strachu.

W plikach źródłowych Red Dead Online znaleziono 50 modeli postaci, które przypominają zombie, a do tego niepokojącą muzykę i nowe tematyczne przedmioty, utrzymane w klimacie grozy. Najprawdopodobniej szykuje się aktualizacja halloweenowa.

Jak wynika z analizy prowadzącego kanał Red Dead Guides na YouTube, twórcy gry określają wspomniane zombie jako „Armię Strachu” (ang. „Army of Fear”). Wszystkich nieumarłych prezentuje poniższy film.

Nie jest oczywiście jasne, czy zombie staną się częścią tymczasowego trybu, czy może gracze spotkają Armię Strachu w otwartym świecie.

Zombie to nie nowość dla serii Red Dead Redemption. Wokół tak nietypowej tematyki stworzono DLC do pierwszej części serii o nazwie Undead Nightmare. Oczywiście w powyżej wspomnianym przypadku nie możemy liczyć na fabularne rozszerzenie do „singla”. Rockstar skupia się tylko na rozwijaniu trybów sieciowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami