GTA 5 będzie bardzo drogie na PS5 i Xbox Series X/S?

Sklep mógł ujawnić cenę.

Holenderski oddział sieci Media Markt uzupełnił katalog o Grand Theft Auto 5 w wersji na PS5. Na karcie produktu widnieje cena 74,99 euro, a więc ok. 335 zł.

Być może mamy do czynienia z tzw. placeholderem, czyli wpisem tymczasowym, ale jeżeli informacja się potwierdzi, next-genowe GTA 5 stanie się najdroższą wersją do tej pory, mimo że będzie to już trzecia generacja sprzętowa, na której zadebiutuje hit Rockstar Games.

gta_5_ps5_cena
To nie jest dobra wiadomość

Cena może być o tyle zaskakująca, że Grand Theft Auto 5 na PS5 i Xbox Series X/S najprawdopodobniej nie zaoferuje nowej zawartości. Aktualnie wiadomo tylko o szeregu technicznych usprawnień, które mają wykorzystać moc obliczeniową nowych konsol.

Podwyżki kwot, które zapłacimy za gry zmierzające na PS5, są już pewne. Wszystkie tytuły na wyłączność Sony będą najprawdopodobniej wycenione na 349 zł - jak remake Demon's Souls. Podobnie sprawa wygląda jednak z niektórymi produkcjami od zewnętrznych wydawców. Call of Duty: Black Ops Cold War kosztuje przykładowo 329 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami