Cyberpunk 2077 jest krótszy od Wiedźmina 3, bo wielu graczy nie ukończyło Dzikiego Gonu

Tłumaczy CD Projekt.

  • Fabułę Cyberpunk 2077 skrócono, bo gracze narzekali na długość Wiedźmina 3
  • W planach jednak szereg aktywności pobocznych

CD Projekt Red potwierdził, że główny wątek fabularny w Cyberpunk 2077 będzie krótszy niż w Wiedźminie 3. Okazuje się, że przyczyną jest fakt, że wiele osób nie ukończyło najnowszych przygód Geralta z Rivii.

W trakcie rozmowy, którą wyemitowano po wczorajszej prezentacji, starszy projektant zadań w polskim studiu - Patrick K. Miles - wyjaśnił, że duża część graczy narzekała, że podstawowa historia w Dzikim Gonie jest zbyt długa.

- Spoglądając na dane można zauważyć, że ogromna grupa osób dotarła daleko, ale nigdy do zakończenia. Chcemy, by wszyscy poznali całą opowieść, więc skróciliśmy główny wątek fabularny [w Cyberpunk 2077 - red.] - tłumaczy deweloper.

Miles twierdzi jednak, że miłośnicy przechodzenia gier na sto procent będą mieli co robić. W planach jest bowiem szereg aktywności pobocznych, choć podczas wywiadu projektant nie był w stanie przedstawić konkretnego czasu niezbędnego do wykonania wszystkich zadań.

Informacje z serwisu How Long To Beat wskazują, że ukończenie głównego wątku fabularnego z podstawowej wersji Wiedźmina 3 zajmuje około 51,5 godzin, a zrealizowanie wszystkich misji trwa mniej więcej 172 godziny.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami