Ujawniono rozmiary pierwszych gier na PS5

Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls.

Opisy remake'u Demon Souls i Spider-Man: Miles Morales - gier startowych PS5 - w oficjalnym sklepie Sony ujawniają rozmiary pozycji.

Jak zauważyli użytkownicy forum Resetera, z karty katalogowej odnowionej wersji uznanej produkcji studia From Software wynika, że po zainstalowaniu tytuł zajmie minimum 66 GB na dysku PlayStation 5.

Spider-Man: Miles Morales będzie zaś wymagało co najmniej 50 GB wolnej przestrzeni. Natomiast rozmiar gry w wydaniu Ultimate wyniesie 105 GB (wskazuje to, że na dołączony do wspomnianej edycji remaster pierwszej części trzeba zarezerwować 55 GB).

Pod względem zajmowanego miejsca wymienione tytuły są porównywalne z produkcjami z obecnej generacji. Warto zaznaczyć, że nową konsolę Sony wyposażono w dysk SSD o pojemności 825 GB.

Remake Demon's Souls i Spider-Man: Miles Morales ukażą się w dniu premiery PS5, które w Polsce zadebiutuje 19 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami