Observer System Redux tytułem startowym nowych konsol

Gra zmierza także na PC.

  • Produkcja ukaże się w dniu premier PS5 i Xbox Series X/S
  • Nowa wersja odświeży grafikę i wprowadzi dodatkowe treści

Krakowskie studio Bloober Team poinformowało, że Observer System Redux - odświeżona wersja horroru z 2017 roku jest tytułem startowym nowych konsol.

Gra ukaże się więc 10 listopada na Xbox Series X/S i 12 listopada na PlayStation 5. W przypadku wydania na platformę Sony data dotyczy oczywiście premiery na rynku amerykańskim - nie sprecyzowano tego, ale zapewne w Europie produkcja pojawi się tydzień później.

Observer System Redux zmierza również na PC. Edycja dedykowana komputerom osobistym zadebiutuje wraz z premierą na konsolach Microsoftu, czyli 10 listopada.

Nowa wersja gry odświeży oprawę wizualną. Twórcy obiecują między innymi obsługę technik ray tracingu i HDR, tekstury w rozdzielczości 4K, przeprojektowane od podstaw modele postaci (wraz z odnowionymi animacjami) oraz ulepszone efekty pokroju śniegu, deszczu i mgły.

Pojawią się też dodatkowe treści. W planach trzy zupełnie nowe misje poboczne oraz kolejne sekwencje z przesłuchaniami i sekrety do odkrycia. Do tego udoskonalona mechanika przekradania się obok przeciwników.

Akcję gry osadzono w futurystycznym Krakowie. Głównym bohaterem jest Daniel Lazarski - jeden z tytułowych observerów, czyli detektywów potrafiących włamywać się do umysłów innych ludzi. Mężczyzna próbuje odnaleźć zaginionego syna.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami