God of War 2: Ragnarok w ukrytym przekazie sprzed ponad roku

Zaszyfrowana wiadomość od reżysera gry.

  • Hasło z teasera God of War 2 pojawiło się na Twitterze reżysera gry
  • „Ragnarok is coming” ukryto też w darmowym motywie graficznym

Na niedawnym pokazie PS5 oficjalnie zapowiedziano nową część God of War, która otrzyma najprawdopodobniej podtytuł Ragnarok. Okazuje się, że reżyser projektu o grze wspomniał już kilkanaście miesięcy temu.

W kwietniu 2019 roku Cory Barlog opublikował na Twitterze serię wpisów, w których opisał kulisy prac nad poprzednią odsłoną serii. Deweloper nie tylko ujawnił ciekawostki o powstawaniu produkcji, ale zawarł także ukryty przekaz.

Pierwsze litery poszczególnych wiadomości układają się w wyrażenie „Ragnarok is coming” (co można przetłumaczyć jako: „Ragnarok nadchodzi”). To samo zdanie umieszczono w teaserze kontynuacji przygód Kratosa (a wcześniej w darmowym motywie graficznym).

Spostrzegawczy fani z forum Reddit już w czerwcu 2019 roku zauważyli, że Barlog w opublikowanych wpisach ukrył wspomniane hasło. Dopiero jednak teraz - po zapowiedzi sequela - na sekretny przekaz zwrócili uwagę kolejni internauci.

God of War 2: Ragnarok zadebiutuje w 2021 roku na PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami