Cyberpunk 2077 - uruchomiono stronę internetową Night City

Z ciekawostkami i informacjami o mieście.

CD Projekt uruchomił Night City Love - oficjalną stronę internetową miasta, do którego gracze trafią w Cyberpunk 2077. Za stworzenie portalu odpowiada Arasaka, czyli firma z uniwersum tytułu.

Witryna zawiera szereg informacji i ciekawostek o miejscu akcji powstającej produkcji. Za pomocą serwisu można na przykład zapoznać się z opisami dzielnic, na które podzielono futurystyczną metropolię - w tym Centrum, Watson, Heywood i Pacyfiki.

cyberpunk_2077_strona
Nie brakuje reklam i kolorowych elementów

Do tego szczegóły o środkach transportu, jakie są dostępne w Night City. Gracze skorzystają z tradycyjnych samochodów (do kupienia na stacji CHOOH2), taksówek oraz systemu szybkiej podróży NCART.

Teksty na stronie stylizowane są na artykuły prasowe, pisane przez dziennikarzy ze świata Cyberpunk 2077. Nie brakuje również animowanych elementów, wyskakujących okienek z reklamami oraz grafik prezentujących różne obszary metropolii.

Zdanie umieszczone w górnej części strony przekonuje internautów, że Night City to „miasto marzeń”. Hasłu zdaje się jednak przeczyć zlokalizowany obok licznik, który wskazuje aktualizowaną na bieżąco liczbę dziennych zgonów.

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One, ale gra zadziała też na konsolach nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami