Spider-Man: Miles Morales z bonusowymi skórkami w preorderze - ujawniono pierwszą

Są też inne dodatki.

Spider-Man: Miles Morales na PS5 pojawiło się w sieci Target i sklepie internetowym Sony. Opisy gry ujawniają, że osoby, które złożą zamówienia przedpremierowe, otrzymają bonus w formie dwóch dodatkowych strojów dla bohatera.

spider_man_miles_morales_preorderowe_bonusy
Bonusy preorderowe Spider-Man: Miles Morales (źródło: PushSquare)

Jak zwrócił uwagę serwis PushSquare, na karcie tytułu u producenta PlayStation zamieszczono grafikę (już usuniętą), przedstawiającą pierwszą z dodatkowych skórek - T.R.A.C.K. Kombinezon ozdobiony jest czarnobiałymi motywami i czerwonym symbolem pająka na piersi.

Więcej informacji dostarcza Target. Nazwa kostiumu to skrót od Time Response Activated Circuit Kinetic, a przedmiot zaprojektował Javier Garron, rysownik komiksów z Milesem. Strój zaoferuje też modyfikację Untrackable Suit, która zapewne zwiększy wydajność kamuflażu.

Drugiej skórki na razie nie ujawniono. Pozostałymi bonusami są trzy dodatkowe punkty umiejętności dla bohatera na start i możliwość odblokowania na początku przygody Gravity Well - gadżetu pozwalającego unosić przeciwników nad ziemią.

Spider-Man: Miles Morales zadebiutuje 19 listopada wraz z PS5. Gra ukaże się także na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami