Marvel's Avengers - jak zmienić postać

Zmiana bohatera.

Grając w Marvel's Avengers warto rozwijać kilku bohaterów - co najmniej dwóch - zamiast bez przerwy grać wyłącznie jedną postacią. Warto o tym pamiętać i regularnie zmieniać postać.

Bohatera można wymienić na innego z poziomu mapy świata przy stole dowodzenia, gdy jeszcze nie uruchamiamy żadnej misji. Wystarczy kliknąć ikonę na dole ekranu, pod mapą (1).

zmianapostaci1

W otworzonym oknie wyboru postaci możemy wybrać zarówno naszego bohatera, jak też poprosić o towarzysza (2), co sprawi, że dana postać będzie naszym wirtualnym kompanem, jeśli nie gramy z innymi graczami.

Maksymalnie możemy zabrać ze sobą trójkę towarzyszy.

Postać można też wybrać już po zatwierdzeniu misji. W menu przygotowania do misji także mamy opcję wyboru bohatera i towarzyszy (3), którą trudniej już przeoczyć niż przycisk pod mapą.

zmianapostaci2

Grając regularnie różnymi bohaterami przygotujesz się do gry online. Oczywiście jeśli nigdy nie chcesz grać w trybie multiplayer, w kooperacji z innymi, możesz skupić się na jednej postaci.

Poprzednio: Marvel's Avengers - umiejętności i talenty

Spis treści: Marvel's Avengers - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Marvel's Avengers - zamknięte drzwi, Access Denied

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami