Cyberpunk 2077 - nowe zwiastuny. Wycieczka po Night City i prezentacja gangów

Kolejne spojrzenie na grę.

W trakcie internetowego pokazu CD Projekt Red zaprezentowało nowe zwiastuny Cyberpunk 2077. Materiały skupiają się na mieście Night City i gangach, które pojawią się w grze.

Wideo poświęcone metropolii przedstawia różne jego obszary. Całość podzielono na kilka dzielnic, a każdy obszar wyróżni się unikalnym dla siebie stylem - pojawią się na przykład slumsy z bezdomnymi i dystrykty dla bogaczy.

To nie wszystko: jednocześnie uruchomiono stronę internetową miasta. Na witrynie Night City Love umieszczono nie tylko najważniejsze szczegóły o fikcyjnej metropolii, ale także teksty stylizowane na artykuły prasowe ze świata gry.

Drugi trailer przedstawia gangi działające na terenie futurystycznego miasta. Z materiału wynika, że łącznie pojawi się 9 zróżnicowanych ugrupowań, a każde będzie kontrolowało inne dzielnice.

Wśród frakcji są brutalne Maelstrom, składające się z netrunnerów Voodoo Boys oraz Animalsi, którego członkowie upodabniają się do zwierząt. Niektóre aktywnie ze sobą rywalizują - przykładowo religijni przestępcy z Valentinos zwalczają patriotów z 6th Streets (i odwrotnie).

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami