RTX 3080 osiąga tylko 30 FPS w Crysis Remastered na ultra

W rozdzielczości 4K.

Prowadzony w serwisie YouTube kanał Linus Tech Tips opublikował materiał z testów Crysis Remastered. Autorzy nagrania spróbowali uruchomić grę w 4K i ustawieniach ultra (w tak zwanym trybie „Can It Run Crysis?”) na karcie GeForce RTX 3080.

Okazało się, że odświeżona wersja strzelanki we wspomnianej rozdzielczości i jakości grafiki sprawia problemy nawet nowemu GPU od Nvidii. Produkcja osiągała płynność na poziomie od 25 do 32 klatek na sekundę. Nie brakowało spowolnień.

Po zmniejszeniu szczegółowości oprawy wizualnej, udało się poprawić wyniki, uzyskując maksymalnie 70 FPS. Spadki nadal się jednak pojawiały i gra nie działała w stałych 60 klatkach na sekundę. Testy prowadzono na komputerze z procesorem Intel Core i9 10900k i 32 GB pamięci RAM.

Wideo opublikowane przez Linus Tech Tips wskazuje, że niewiele osób zagra w Crysis Remastered w najwyższych ustawieniach graficznych i 4K na obecnych kartach graficznych. GeForce RTX 3080 jest obecnie jednym z najszybszych GPU dostępnych na rynku, a wciąż ma kłopoty z tytułem.

Tryb „Can It Run Crysis?” to zestaw ustawień, które wykorzystają pełen potencjał posiadanego komputera, pozwalając na zabawę nawet w rozdzielczości 8K. Odnowiona wersja strzelanki zadebiutuje już dzisiaj - 18 września - na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami