Remake Demon's Souls ogłoszono też na PC, ale to podobno pomyłka

Sony tłumaczy się z informacji ze zwiastuna.

  • Zwiastun odnowionego Demon's Souls sugerował, że gra pojawi się na PC
  • Sony zapewnia, że informacja jest błędna

W zaprezentowanym wczoraj zwiastunie remake'u Demon's Souls pojawiła się informacja, że produkcja pojawi się nie tylko na PS5, ale też i PC, a w późniejszym terminie może trafić jeszcze na inne platformy. Okazuje się jednak, że to pomyłka.

„Gra przez określony czas niedostępna na innych konsolach. Dostępna także na PC” - można było przeczytać w komunikacie wyświetlonym na planszy, która wieńczyła najnowszy trailer projektu.

demons_souls_remake_pc

Krótko po publikacji filmu nagranie jednak zniknęło z oficjalnego kanału marki PlayStation w serwisie YouTube - wideo ustawiono na prywatny. Sony wyjaśniło zaś, że informacja przedstawiona w zwiastunie nie jest prawdziwa.

- Niepoprawny tekst był efektem ludzkiego błędu - wytłumaczyli przedstawiciele koncernu w rozmowie z serwisem PC Gamer. - Demon's Souls jest gra na wyłączność PlayStation 5 - dodano.

Oczywiście nie można wykluczyć, że w przyszłości produkcja faktycznie pojawi się na komputerach osobistych - wzorem Horizon Zero Dawn i Death Stranding, które najpierw ukazały się na PS4. Na razie jednak tytuł dostępny będzie tylko na nowej konsoli Sony.

Remake Demon's Souls ukaże się 19 listopada, a więc w dniu premiery PlayStation 5.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami