PS5 - preorder dostępny: oferty i ceny w sklepach

Można już składać zamówienia przedpremierowe.

W Polsce można już dokonać zamówienia przedpremierowego na PlayStation 5 - zarówno w wersji klasycznej, jak i Digital, czyli pozbawionej napędu optycznego. Poniżej szczegóły i odnośniki do ofert w wybranych sklepach.

Równocześnie ruszyły preordery na akcesoria do konsoli - kontroler DualSense, stację ładującą do padów, pilot multimedialny, słuchawki Pulse 3D i kamerę.

Preorder PS5

Zamówienia przedpremierowe na konsolę. W pakiecie z PS5 otrzymujemy kontroler DualSense oraz zainstalowaną już na urządzeniu grę Astro's Playroom.

Media Markt

W sieci Media Markt jest możliwość zarezerwowania konsoli po wpłacie 250 zł kaucji. Następnie należy oczekiwać na wiadomość e-mail z numerem konta, na który wpłacamy resztę kwoty.

Media Expert

Neonet

Akcesoria do konsoli

PS5 oferuje szybki dysk SSD, który niemal całkowicie eliminuje ekrany ładowania czy wczytywanie gier, a do tego system haptyczny (następca tradycyjnych wibracji) oraz adaptacyjne triggery w padzie DualSense.

Konsola otrzyma na premierę kilka mocnych gier, między innymi Spider-Man: Miles Morales czy Demon's Souls Remake.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami