Football Manager 2020 i Watch Dogs 2 za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

W Epic Games Store udostępniono za darmo trzy kolejne gry. Zainteresowani mogą zdobyć Football Manager 2020, Watch Dogs 2 i Stick It To The Man.

Aby odebrać każdą z wymienionych produkcji, na karcie katalogowej danego tytułu należy kliknąć przycisk „Pobierz” i przypisać pozycję do konta. Oferta zakończy się za tydzień, 24 września, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Football Manager 2020 to kolejna odsłona serii piłkarskich menedżerów. Gracze przejmują kontrolę nad wybranym klubem, który prowadzą do sukcesów. Rozgrywka polega między innymi na zarządzaniu składem, ustalaniu taktyki na mecz i dokonywaniu transferów.

Watch Dogs 2 jest zaś sequelem gry o hakerach z 2014 roku. Akcję osadzono w San Francisco - wcielamy się w Marcusa, członka grupy DedSec, która podejmuje walkę z zarządzającym miastem systemem ctOS. Tytuł stawia jednak na lżejszą atmosferę niż pierwsza część.

Z kolei Stick It To The Man to niezależna gra przygodowa. Głównym bohaterem jest Ray, na którego pewnego dnia spada tajemniczy pakunek. Po przebudzeniu odkrywa, że do jego głowy przyczepił się kosmita, co pozwala podopiecznemu czytać w myślach. Całość okraszona jest humorem.

Poinformowano też, że od 24 września użytkownicy Epic Games Store będą mogli pobrać za darmo RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - odświeżoną wersję strategii o zarządzaniu parkiem rozrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami