Rocket League za tydzień w modelu Free to Play, 10 dol. za dodanie gry do konta

Kupon od Epic Games i szczegóły aktualizacji.

Studio Pysonix podało dokładną datę przejścia Rocket League na model free to play, a przy okazji rezygnacji ze Steama na rzecz Epic Games Store. Wszystko stanie się już 23 września, ale jeszcze dzisiaj do gry trafi nowa aktualizacja.

Wszyscy użytkownicy, którzy dodadzą grę do konta Epic Games w okresie pomiędzy 23 września a 23 października, otrzymają kupon o wartości 10 dolarów na dowolne zakupy na platformie o wartości co najmniej 14,99 dolarów.

Przypomnijmy, że dotychczasowi nabywcy zachowają grę na Steamie, a dodatkowo zyskają status Legacy, uprawniający do odebrania bonusów cyfrowych w prezencie: między innymi wszystkich „markowych” DLC z serii Rocket League (wśród których znajduje się siedem aut) i 200 przedmiotów kosmetycznych.

Prezenty pojawią się w bibliotece Steama już dzisiaj. Aktualizacja wprowadza też odświeżone menu, nowe opcje szybkiego czatu i nowy poziom trudności w meczach z botami. Usuwa też typ rozgrywki Solo standard.

Gracze mogą już również połączyć konto na Epic Games z inną platformą, by przenieść zdobyte przedmioty i osiągnięcia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami