Mass Effect Trilogy Remastered w ofercie sklepu z Portugalii

Wkrótce zapowiedź?

  • Według jednego ze sklepów, odświeżona trylogia Mass Effect trafi na PS4, Xbox One i Switch
  • Remaster miałby ukazać się w październiku

W ofercie portugalskiego sklepu internetowego GamingReplay pojawiło się Mass Effect Trilogy Remastered - niezapowiedziana dotychczas odświeżona wersją trylogii o przygodach komandora Sheparda.

Wpisy o kolekcji już usunięto, ale dostępne były edycje na trzy platformę sprzętowe: PS4, Xbox One i Switch. Karty katalogowe nie przedstawiały żadnych szczegółów na temat projektu, choć wskazywały, że ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Nieoficjalne informacje o odświeżonej trylogii Mass Effect powracają regularnie. Niedawno dziennikarz Jeff Grubb twierdził, że remaster może zadebiutować właśnie w październiku, podkreślając jednocześnie, że istnieje ryzyko opóźnienia premiery przez koronawirusa.

Oczywiście fakt dodania produkcji do oferty GamingReplay nie musi potwierdzać istnienia pozycji, ponieważ może to być efekt pomyłki. W kontekście wcześniejszych doniesień niewykluczone jednak, że wkrótce dojdzie do zapowiedzi pakietu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami