"Przestańcie pytać o GTA 6" - apeluje głos Franklina z GTA 5

Krytyka na streamie.

  • Głos Franklina z GTA 5 ostrzega, że powstawanie GTA 6 jest długim procesem
  • Krytykuje niecierpliwych fanów i zaleca pozostawienie twórców w spokoju

Shawn Fonteno, który użyczył głosu Franklinowi Clintonowi w GTA 5, wypowiedział się podczas streamu o GTA 6. Stwierdził, że proces powstawania gry jest bardzo długi i skrytykował internautów, którzy desperacko próbują wymusić na Rockstar Games ujawnienie szczegółów o kolejnej części serii.

- Nie atakujcie Rockstara, dajcie im spokój. Widzę te wszystkie wpisy [w mediach społecznościowych - red.] - powiedział Fonteno. „Mówicie o »dojeniu« GTA 5, pytacie, kiedy ukaże się szósta część. Musicie zrozumieć, że stworzenie gry jest [długim - red.] procesem.

- Covid dodatkowo wszystko spowalnia. Nie mogą wam przecież rzucić czegokolwiek. Gdyby teraz pokazali wam GTA 6, nie zaakceptowalibyście tego, gdyby było g**nianej jakości. Przestalibyście wspierać Rockstara i całą markę GTA - dodaje aktor.

Fonteno uważa, że Rockstar Games to „firma z najwyższej półki”, która wydaje produkty doskonałej jakości. Podkreśla, że nagranie scen do GTA 5 zajęło ekipie i zaangażowanym aktorom nawet 4,5 roku.

fra2
Czy Franklin wie coś więcej, ale nie może podzielić się szczegółami?

Mimo licznych pytań, Rockstar milczy w sprawie GTA 6, inwestując czas i pieniądze w rozwój GTA Online oraz - w nieco mniejszym stopniu - Red Dead Online. Aktualnie wiemy tylko, że w grze pojawi się postać niejakiego Meksykanina.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami