Cheaterzy z CS:GO dostają nauczkę od fałszywego programu dla oszustów

Słodka zemsta.

YouTuber ScriptKid stworzył narzędzie imitujące program dla cheaterów do Counter Strike: Global Offensive. Aplikacja powoduje, że gracze tracą panowanie nad postacią, co można obejrzeć na materiałach od autora.

Rzekomy zestaw cheatów o nazwie BlueFlame sprawia przykładowo, że postać nie może otworzyć drzwi (zamiast tego gracz słyszy głośne pukanie), zamienia naboje na tzw. „ślepaki” lub zmusza awatara do wyrzucenia broni - lub siebie samego - w przepaść poza mapą. W wyznaczonych miejscach plansz niedoszli oszuści odczuwają też efekty granatu ogłuszającego, a gdy odzyskują wzrok, nie mają broni lub są zawieszeni w powietrzu.

Aby gracze zechcieli pobierać BlueFlame, ScriptKid zapłacił Google, by program wyświetlał się osobom szukającym darmowych hacków do CS:GO. Jak sam twierdzi, wydał już na nietypową akcję „sporo ponad 2000 dolarów”.

Autor może obejrzeć każdy przypadek użycia sprytnej imitacji, bo program wysyła mu nagrania z meczów. Powyższe filmy to właśnie przykłady takich scen.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami