Borderlands 3 trafi na PS5 i Xbox Series X. Będzie split-screen dla czterech graczy

Oraz 4K i 60 FPS.

Borderlands 3 będzie dostępne również na PS5 i Xbox Series X. Studio Gearbox Software poinformowało, że nabywcy wersji na aktualną generację otrzymają ulepszenie bezpłatnie. Deweloperzy wzbogacą też grę o dwa rodzaje lokalnej kooperacji i wykorzystają moc konsol.

Zarówno na PS5 i Xbox Series X, tryb dla jednego gracza w Borderlands 3 działa w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K. Wersja next-genowa oferuje tryb kooperacji dla czterech graczy - z odpowiednim efektem split-screen - oraz wariant dla dwóch użytkowników, z podzielonym w pionie lub poziomie ekranem.

b1
Wersja dla czterech graczy
b2
Split-screen dla dwóch osób

Deweloperzy potwierdzili też, że gra otrzyma w 2020 roku kolejne dodatki, a także krótko wspomnieli o planach dodania rozgrywki międzyplatformowej.

Warto nadmienić, że gracze, którzy skorzystają z darmowej aktualizacji do wersji na nowe konsole, zabiorą też ze sobą zapisy rozgrywki i całą kupioną zawartość.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami