Modyfikacja Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka ukaże się w październiku

Ambitny mod do drugiej części serii.

  • Projekt od fanów ukaże się 26 października
  • Mod skupi się na historii Geralta i Yennefer
  • Twórcy określają modyfikację jako kameralną przygodę

Grupa fanów odpowiedzialna za wielokrotnie opóźnianą modyfikację Pożegnanie Białego Wilka - powstającej z myślą o Wiedźminie 2 - ujawniła dokładną datę premiery pozycji. Projekt zadebiutuje 26 października.

Autorzy opublikowali jednocześnie nowy zwiastun moda. Trailer przedstawia między innymi fragmenty walk, które gracze stoczą podczas zabawy. Nie zabrakło też znanych z gier oraz książek postaci, w tym Ciri i Regisa.

Akcję modyfikacji osadzono po wydarzeniach z Wiedźmina 3 i dodatków. Historia opowie o ślubie Geralta i Yennefer, poprzedzonym wieczorem kawalerskim Białego Wilka. Pojawi się możliwość podejmowania wyborów, które w pewnym stopniu wpłyną na fabułę.

Twórcy zaznaczają, że mod jest kameralną przygodą - nie uświadczymy więc dużej liczby zadań i otwartego świata. Projekt w dużej mierze opiera się na dialogach i rozgrywa przede wszystkim na terenie twierdzy Kaer Morhen (choć nie zabraknie i innych lokacji).

pozegnanie_bialego_wilka_trailer
Mod zwieńczy historię Geralta i Yennefer

Bazą dla Pożegnania Białego Wilka jest druga część serii od studia CD Projekt Red, ale niektóre modele postaci zaczerpnięto z Wiedźmina 3. Zabraknie jednak dubbingu - nagranie kwestii mówionych wydłużyłoby bowiem prace.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami