Xbox Series S ujawniono już w lipcu, ale nikt nie zauważył

W wywiadzie z Philem Spencerem.

Xbox Series S oficjalnie zapowiedziano w minionym tygodniu, ale okazuje się, że Microsoft ujawnił urządzenie już kilka miesięcy temu. Nikt jednak nie zwrócił uwagi na sprzęt.

W czerwcu Phil Spencer - szef działu Xbox w koncernie z Redmond - w ramach konferencji Gamelab udzielił wywiadu dziennikarzowi The New York Times. Rozmowę wyemitowano 1 lipca w internecie, a materiał nadal dostępny jest na kanale wydarzenia w serwisie YouTube.

Teraz ujawniono, że na wizji wprawne oko mogło zobaczyć Xbox Series S. Konsola stała na półce w pokoju menedżera z Microsoftu - niepozorne białe urządzenie ukryto pośród segregatorów.

Sekret wyjawiono na oficjalnym profilu platform koncernu z Redmond na Twitterze. Co ciekawe, prowadzący rozmowę ze Spencerem dziennikarz Seth Schiesel twierdzi, że sam nie zwrócił uwagi na sprzęt.

Microsoft promuje Xbox Series S, jako „najmniejszą konsolę nowej generacji”. Maszyna jest o 60 procent mniejsza od mocniejszego Series X. Wymiary urządzenia to 27,43 centymetrów wysokości, 14,98 centymetra głębokości i 6,35 centymetrów szerokości.

Nadchodzące platformy koncernu z Redmond trafią do sprzedaży 10 listopada.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami