Wyciekła konferencja Microsoftu dla mediów - o Xbox Series S

Oraz o cenie i dacie premiery konsol firmy.

  • Xbox Series S i datę premiery konsol miano ujawnić w przyszłym tygodniu
  • W Internecie opublikowano zapis konferencji dla mediów

Kilka dni temu zapowiedziano Xbox Series S, czyli słabszy i tańszy model nowej konsoli Microsoftu. Pierwotnie urządzenie zamierzano przedstawić w przyszłym tygodniu - w internecie udostępniono zapis konferencji dla mediów.

Podzieloną na cztery części prezentację opublikował internauta WalkingCat. To właśnie ten użytkownik ujawnił materiały o wspomnianym sprzęcie, co skłoniło koncern z Redmond do nagłej zmiany planów i potwierdzenia doniesień.

Teraz okazuje, że grafiki i nagrania pochodziły z konferencji Microsoftu. Zapis pokazu miał zapewne trafić do przedstawicieli mediów, by na podstawie filmu dziennikarze mogli przygotować teksty o Xbox Series S.

Prezentacja nie przedstawia żadnych nowych wieści. Składa się między innymi z wypowiedzi Phila Spencera - szefa działu Xbox w koncernie z Redmond - i skupia się nie tylko na słabszej z konsol, ale też cenie mocniejszego modelu, dacie premiery obu urządzeń oraz połączeniu abonamentów EA Play i Game Pass Ultimate.

Natomiast Spencer przyznał na Twitterze, że niedawna seria wieści o Xbox Series X/S była improwizowana - Microsoft zamierzał ujawnić nowy sprzęt i inne informacje dopiero w przyszłym tygodniu.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Eurogamer.net

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami