Mnóstwo gameplayu z Immortals: Fenyx Rising - gry w stylu Assassin's Creed Odyssey i nowej Zeldy

Blisko półtorej godziny rozgrywki.

Ubisoft opublikował trwający blisko półtorej godziny materiał, prezentujący gameplay z Immortals: Fenyx Rising - produkcji, która przypomina połączenie Assassin's Creed Odyssey i The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Gra osadzona jest w uniwersum inspirowanym grecką mitologią. Tytuł zaoferuje otwarty świat, który podzielono na siedem regionów, powiązanych z konkretnym bóstwem. Nie zabraknie walk z mitycznymi stworami i zagadek środowiskowych.

Wcielimy się w Feniksa (na początku przygody postać dostosujemy do własnych preferencji w kreatorze), który staje przed zadaniem uratowania greckich bogów. Podopieczny skorzysta ze specjalnych zdolności, wśród których są umożliwiające szybowanie skrzydła Dedala.

Historia opowiadana jest między innymi przez Zeusa i Prometeusza, których dialogi utrzymane są w humorystycznym tonie - w gameplayu pojawiły się zabawne odniesienia do sposobu wymowy nazwy firmy Ubisoft. Całość okraszono kolorową oprawą graficzną.

immortal_fenyx_rising_mlot
W walce skorzystamy między innymi z młota

Immortals: Fenyx Rising ukaże się 3 grudnia na PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami