Zamieszanie z Control - wydawca odebrał graczom upgrade na PS5

Wcześniej ulepszenie otrzymali nabywcy edycji Digital Deluxe.

  • Posiadacze wydania Digital Deluxe przez chwilę mogli pobrać wersję Ultimate
  • Według fanów, to dowód, że upgrade gry na PS5 może być oferowany wszystkim

Control Ultimate Edition to zbiorcze wydanie gry, które jako jedyne zaoferuje darmowy upgrade na nowe konsole. Wydawca twierdzi, że wersji nie mogą otrzymać posiadacze bazowego tytułu, ponieważ to osobny produkt. Słowom firmy przeczy niedawne zamieszanie.

Wspomniana edycja pojawiła się wczoraj w PlayStation Store. Właściciele produkcji w odsłonie Digital Deluxe (zestaw z DLC) nieoczekiwanie odkryli, że otrzymali możliwość pobrania pakietu, który zawiera nie tylko grę, ale i dwa rozszerzenia.

Gracze uznali, że wydawca produkcji - 505 Games - zmienił zdanie i postanowił zaoferować wszystkim posiadaczom tytułu darmowy upgrade na PS5. Okazało się jednak, że niekoniecznie: po kilku godzinach użytkownicy stracili dostęp do wersji Ultimate.

Fani są niezadowoleni. Jak przekonują, sytuacja udowodniła, że zbiorcze wydanie Control nie jest osobnym produktem - co miało wyjaśniać, dlaczego bezpłatne ulepszenie na nowe konsole otrzymają tylko nabywcy edycji Ultimate - a jedynie zwykłym pakietem z grą i dodatkami.

Właściciele podstawowej wersji tytułu od studia Remedy muszą dokonać ponownego zakupu pozycji, jeżeli chcą zagrać na PS5 i Xbox Series X/S. W przypadku wielu innych produkcji, podobny upgrade oferowany jest za darmo.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Eurogamer.net

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami