Red Dead Online pozwala zamienić się w jelenia

Dzięki nowej aktualizacji.

  • Nowa aktualizacja wprowadza dodatkowe treści dla przyrodników
  • Wykonując misję, gracze mogą transformować się w jelenia
  • Do zdobycia są kolejne przedmioty

Red Dead Online otrzymało niedawno nową aktualizację, która wprowadziła do gry możliwość zamiany w jelenia.

Aby transformować się w zwierzę, należy podjąć się realizacji zadania dla Harriet - obrończyni natury. Postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w otrzymanej od bohaterki broszurze, trzeba zebrać pięć odkrytych przez kobietę ziół Harrietum Officinalis.

Następnym krokiem jest odszukanie śladów jelenia - wówczas rozpocznie się „pozacielesna podróż”, w wyniku której postać gracza przekształci się we wspomniane stworzenie. W nowej formie podopieczny może przebywać tylko przez pięć minut.

Możliwości naszego śmiałka jako zwierzęcia są ograniczone, ale można na przykład atakować bohaterów niezależnych, a także transformować się wraz z innymi graczami. Próba rzucenia wyzwania łosiowi kończy się jednak niepowodzeniem.

First NPC kill as a Buck!...transformation lasts 5 mins if u dont die from r/RedDeadOnline

Zobacz: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Przekształcenie w jelenia nagradzane jest darmową mapą skarbów. Nadmienić jednak należy, że broszura badań nad witalizmem od Harriet dostępna jest tylko dla postaci przyrodników o co najmniej 5. randze.

Nowa aktualizacja Red Dead Onine dodała też misję, która pozwala wyśledzić legendarnego jelenia cienistego. Jeżeli uśpimy zwierzę i pobierzemy jego próbkę, zdobędziemy darmową kamizelkę i 100 sztuk amunicji usypiającej. Jeśli zdecydujemy się zabić i oskórować stworzenie, otrzymamy 100 sztuk amunicji express do karabinu powtarzalnego.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Eurogamer.net, Rockstar Games

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami