Mafia: Edycja Ostateczna - cena i preorder

Gdzie kupić remake na PC, PS4 i Xbox One.

Mafia: Edycja Ostateczna zadebiutuje 25 września i trafi na PC, PS4 oraz Xbox One. Na tej stronie znajdziesz spis ofert przedpremierowych w wybranych sklepach oraz informacje o cenie gry.

Mimo nieco mylącej nazwy, Edycja Ostateczna to pełnoprawny remake. Oryginał posłużył tylko za pierwowzór, na bazie którego powstała nowoczesna produkcja, cechująca się jednak wiernością w stosunku do dzieła z 2002 roku.

Remake Mafii jest dostępny tylko w jednej, podstawowej edycji. W wersji na PC nie można kupić gry w pudełku - są jednak do nabycia klucze Steam.

PC:

PS4:

Xbox One:

Składając zamówienie przedpremierowe, otrzymamy pakiet bonusów cyfrowych o nazwie Zestaw Chicago:

  • Unikatowy strój dla gracza: Don
  • Unikatowy pojazd: Smith V12 Limousine
  • Unikatowe uzbrojenie: złoty półautomat
zestaw

Edycja Ostateczna to pełny, skonstruowany od podstaw remake. Twórcy przebudowali miasto, by jazda po nim była przyjemniejsza. Dodano misje poboczne oraz nowy rodzaj pojazdów - motocykle.

Główny wątek fabularny pozostaje niezmieniony, ale jest bardziej wciągający i filmowy. Przedstawia opowieść o taksówkarzu, który zostaje wplątany w mafijne intrygi i z biegiem czasu sam zaczyna prowadzić przestępczy żywot. Akcja rozgrywa się w latach 30.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami