Godzilla nawiedziła Microsoft Flight Simulator - dzięki modyfikacji fana

Król potworów atrakcją w San Francisco.

Jeden z fanów Microsoft Flight Simulator przygotował modyfikację, która wprowadza do gry Godzillę - słynnego króla potworów.

Bestia umiejscowiona jest w San Francisco, a konkretnie w pobliżu mostów, które łączą miasto z Oakland. Kreatura jest jednak niegroźna - model stwora jest statyczny, co oznacza, że nie porusza się. Stanowi więc jedynie atrakcję turystyczną.

microsoft_flight_simulator_godzilla1
Godzilla jako atrakcja turystyczna

Autorem projektu jest internauta Sergio Perea. Modyfikację pobrać można za pośrednictwem serwisu Nexus Mods, gdzie dostępna jest także instrukcja instalacji (ale tylko w języku angielskim).

Twórca jednocześnie zaznacza, że jeżeli mod z Godzillą przypadnie fanom do gustu, przygotuje kolejny, tym razem dodający do produkcji King Konga, stojącego w pobliżu wieżowca Empire State w Nowym Jorku.

microsoft_flight_simulator_mod_godzilla
Stwór nie stanowi zagrożenia

Microsoft Flight Simulator dostępne jest na razie na PC, ale w przyszłości trafi na Xbox One. Gra pozwala zasiąść za sterami wirtualnego samolotu i polecieć w dowolne miejsce na Ziemi, którą odtworzono na podstawie danych z wyszukiwarki Bing.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami