EA Play wejdzie w skład abonamentów Game Pass na PC i Game Pass Ultimate

Microsoft poszerza ofertę.

  • Ponad 60 dodatkowych gier w Game Pass na PC i Game Pass Ultimate
  • Niektóre tytuły z EA Play zadziałają na telefonach poprzez „chmurę”

Electronic Arts i Microsoft poinformowali, że abonament EA Play jesienią wejdzie w skład subskrypcji Game Pass na PC i Game Pass Ultimate.

Użytkownicy opłacający pierwszy z programów, uzyskają dostęp do oferty od EA na komputerach osobistych. W drugim wariancie klienci skorzystają dodatkowo z katalogu dedykowanego konsolom Xbox.

Ujawniono jednocześnie, że EA Play pojawi się w sklepie koncernu z Redmond na Windows 10. Ponadto niektóre gry z abonamentu będzie można uruchomić na telefonach z Androidem w ramach opartej na „chmurze” usłudze xCloud.

Subskrypcja od Electronic Arts dla użytkowników programów Microsoftu to wersja podstawowa, z ponad 60 produkcjami (między innymi FIFA 20, Titanfall 2 i Need for Speed Heat). Zapewnia też bonusy w formie zniżek na cyfrowe zakupy i unikalnych przedmiotów do użycia w rozgrywce.

Game Pass na PC kosztuje 18,99 zł miesięcznie, a cena Game Pass Ultimate wynosi 54,99 zł miesięcznie. W obu przypadkach pierwszy miesiąc można kupić za 4 zł.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Microsoft

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami