Promocja Cyberpunk 2077 - do wygrania prawdziwy samochód z gry

Konkurs tylko dla obywateli USA.

  • Nabywcy specjalnej edycji napoju energetycznego Rockstar mają szansę wygrać prawdziwy samochód
  • Wartość nagrody wynosi ponad 40 tys. dolarów
  • Konkurs obowiązuje tylko w USA

W ramach współpracy CD Projekt Red z Rockstar Energy, firmy przygotowały konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Najdroższą jest prawdziwy samochód, stylizowany na model Quadra z Cyberpunk 2077. Oferta obowiązuje jednak tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.

Projekt auta nie jest jeszcze ujawniony, ale wiadomo, że wartość pojazdu wynosi 40 tys. dol. (ok. 150 tys. zł). Samochód to klasyczny model z lat 70 - prawdopodobnie z futurystycznymi ozdobnikami.

cp4
Zaprezentowano już kilka modeli typu Quadra, więc nie wiadomo, o którym mowa
cp5
Spikselizowane grafiki sugerują jednak żółty pojazd

Aby wziął udział w konkursie, należy kupować specjalnie oznaczone puszki napoju energetycznego i wpisywać znalezione kody na oficjalnej stronie internetowej. Oprócz auta, do wygrania są też słuchawki, bluzy, czapki, a także nagrody gwarantowane - cyfrowe komiksy i karty prezentowe do Microsoft Store o wartości jednego dolara.

CD Projekt Red i Rockstar Energy zobowiązali się do pokrycia kosztów podatków za zdobycie samochodu. Szczęśliwiec otrzyma więc dodatkowe 15 tys. dolarów.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Tweaktown, Rockstar Energy

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami