Wasteland 3 - rozkładanie ekwipunku na części

Pozyskiwanie złomu i części z rozkładanie ekwipunku.

W grze Wasteland 3 nie ma co prawda rzemiosła i możliwości tworzenia własnego ekwipunku, można go jednak modyfikować, a także rozkładać na części. W tym rozdziale wyjaśniamy jak rozkładać przedmioty na elementy, na co zwracać tutaj uwagę i czy jest to dobry sposób na zarabianie.

By rozłożyć przedmiot na części, musisz wejść do ekwipunku, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy na dowolnej broni bądź pancerzu. Z listy, która się rozwinie, musisz wybrać opcję Rozłóż (1). Po potwierdzeniu tej czynności, przedmiot zostanie rozłożony na części.

144

Domyślnie otrzymasz za to złom - od kilkunastu do kilkudziesięciu sztuk tego materiału. Warto jednak odblokować cechę Dotyk pasożyta (2) z grupy Modyfikacja broni, gdyż da to szansę na pozyskanie modyfikacji broni przy każdym rozłożeniu. Wiele zależy od szczęścia, jednak mniej więcej 1 na 5 rozłożonych broni zaoferuje przedmiot do modyfikacji.

145

Czy warto zatem rozkładać przedmioty, zamiast je sprzedawać? Tutaj dużo zależy od tego, czy masz w drużynie postać z rozwiniętą umiejętnością Handlu. Jeśli nie, lepiej rozłożyć przedmiot i sprzedać złom - jest on warty zawsze 1$, a bez rozwiniętego Handlu sprzedasz broń czy pancerz za ułamek ceny.

Jeśli jednak któraś postać posiada tę zdolność, bardziej opłacalnym jest, by po prostu sprzedać broń. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja, w której posiadasz olbrzymie ilości gotówki i nie potrzeba ci kolejnej. Wtedy lepiej rozkładać przedmioty z nadzieją na zdobycie modyfikatora do broni i wykorzystanie go do modyfikowania ekwipunku.

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - modyfikowanie ekwipunku

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami