Szczegóły dodatków do Cyberpunk 2077 już wkrótce

Jeszcze przed premierą.

Cyberpunk 2077 otrzyma więcej dodatków niż Wiedźmin 3, a jeszcze przed premierą poznamy więcej informacji na ich temat - poinformował Adam Kiciński, prezes CD Projekt, podczas podsumowania wyników finansowych firmy w pierwszym półroczu bieżącego roku.

- Nasze plany na okres popremierowy zostaną wkrótce ujawnione. Opowiemy o serii darmowych dodatków oraz o rozszerzeniach [...] - zapowiedział Kiciński. - W zasadzie to można oczekiwać więcej niż w przypadku Wiedźmina 3. Nie ujawniamy dziś szczegółów, ale dowiecie się wszystkiego przed premierą.

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał dwa duże rozszerzenia - Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Pierwszy dodatek trafił do sprzedaży 5 miesięcy po premierze gry, a drugi - ponad rok później. CD Projekt Red przygotował też sporo mniejszych DLC.

Premiera Cyberpunk 2077 już 19 listopada. W tym terminie gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra zadziała na nowych konsolach w ramach wstecznej kompatybilności, ale specjalna, dedykowana PS5 i Xbox Series X wersja pojawi się w późniejszym terminie.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: CD Projekt

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami