Odświeżony Wiedźmin 3 trafi na PS5, Xbox Series X i PC

Darmowy upgrade i "szereg usprawnień".

  • Gra o przygodach Geralta trafi na konsole następnej generacji
  • Nie zabraknie obsługi ray tracingu
  • Przewidziano darmowy upgrade dla posiadaczy oryginałów

CD Projekt Red zapowiedziało odświeżoną wersję gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Udoskonalone wydanie produkcji trafi na PC oraz konsole PS5 i Xbox Series X. Daty premiery nie ujawniono.

Nie przedstawiono wielu szczegółów o nowej edycji tytułu. Na razie wiadomo, że zaoferuje „szereg usprawnień wizualnych i technicznych” - w planach obsługa ray tracingu, czyli techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym, a także skrócone czasy ładowania.

wiedzmin_3_ps5_xbox_series_x
Wiedźmin 3 zmierza na nowe konsole

Twórcy jednocześnie zaznaczyli, że posiadacze oryginalnej wersji na PC, PS4 i Xbox One otrzymają darmową aktualizację do odświeżonego wydania - zarówno na komputerach osobistych, jak i platformach następnej generacji.

Odnowiony Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się jako edycja kompletna. To oznacza, że w pakiecie znajdzie się nie tylko podstawowa produkcja, ale też wszystkie dodatki - rozszerzenia Serce z Kamienia oraz Krew i Wino, jak również pomniejsze DLC.

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Gra jest zwieńczeniem przygód Geralta z Rivii. Tytuł studia CD Projekt Red ukazał się pięć lat temu i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem - w październiku 2019 roku zadebiutował zaś na konsoli Switch.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Wiedźmin

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami