RDR Online odkrywane na nowo - dzięki mniejszej liczbie graczy w lobby

Tajemnicza zmiana.

  • W RDR Online zmniejszono liczbę graczy na serwerze
  • Użytkownicy chwalą nowe warunki

Kilka dni temu fani Red Dead Redemption Online zauważyli istotną nowość - ograniczono liczbę graczy na serwerach. Teraz jeden świat dzieli maksymalnie 6-7 osób. Wcześniej było to 32 graczy.

Niezapowiadana zmiana nie zachwyciła wszystkich, ale wielu zapatruje się pozytywnie na mniejszą liczbę użytkowników. Fani twierdzą, że mogą teraz odkrywać grę na nowo. Na Reddicie gracze podkreślają, że spokojniejsze serwery pozwalają im skupić się na eksploracji i znajdowaniu różnych elementów, których wcześniej nie dostrzegali.

Anyone else enjoying these small lobbies? Loaded in and was able to find the Legendary Winyan Bison from r/RedDeadOnline

„Mam 55 rangę i nigdy nie widziałem jeszcze tyle losowych interakcji z NPC. Zrobiłem zdjęcie kobiecie z rybą, pomogłem ocalić powóz zwisający z klifu, przegoniłem bandytów atakujących obóz, znalazłem nietypowy grot strzały w jeleniu, pomogłem żebrakom” - napisał jeden z graczy.

Nowe warunki sprawiają, że świat na każdym serwerze jest wolniej „eksploatowany”. Łatwiej spotkać legendarne zwierzę czy rzadkie wydarzenie losowe.

Can lobbies please always be like this? from r/RedDeadOnline

Oczywiście wielu graczy cieszy się też z większej immersji. Zbyt duża liczba użytkowników może w niektórych momentach czy obszarach przeszkadzać - szczególnie jeśli lubią atakować obcych.

Deweloperzy z Rockstara nie wypowiedzieli się jeszcze na temat nowego limitu graczy w lobby. Nie wiadomo nawet, czy zmiana liczby użytkowników nie jest wynikiem błędu.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami