Super Mario obchodzi 35. urodziny - Nintendo zapowiedziało nowe gry i remastery klasyków

W tym nietypową produkcję multiplayer.

  • Nintendo ujawnia kilka projektów z serii Super Mario
  • Odświeżone hity i nietypowa gra multiplayer

Nintendo zapowiedziało nowe gry z serii Super Mario z okazji 35. urodzin cyklu. Już 18 września ukaże się zestaw odświeżonych, trójwymiarowych klasyków - Super Mario 64, Sunshine oraz Galaxy.

Co ciekawe, kolekcję będzie można kupić tylko do marca 2021 roku. Ujawniono też, że do gry w Super Mario Galaxy na Switch Lite wymagany będzie zakup osobnego JoyCona do gry w co-opie.

Kolejna zapowiedź to Super Mario Bros. 35, czyli gra sieciową, w której zmierzy się jednocześnie 35 osób. Rozgrywka przypomina tę z pierwszej części cyklu z NES-a - wszyscy naraz przechodzą ten sam etap, starając się wyprzedzić pozostałych. Gra udostępniona zostanie dla abonentów Online.

Już dziś do abonentów usługi sieciowej trafi też Super Mario All-Stars - to zestaw klasycznych odsłon Mario, wywodzących się z czasów Super Nintendo, w odświeżonej 16-bitowej grafice. Zupełną nowością jest natomiast Mario Kart Live, pozwalające na wyścigi w rozszerzonej rzeczywistości.

Z kolei Super Mario 3D World + Bowser's Fury to ulepszona wersja uznanej platformówki z Wii U. Nowa edycja zadebiutuje 12 lutego 2021 i otrzyma nową zawartość. Tak jak oryginał, pozwoli na zabawę solo lub ze znajomymi.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Artur Król

Artur Król

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami