CD Projekt i Rockstar Energy łączą siły - powstaną napoje energetyczne z Cyberpunk 2077

Dostępne tylko w USA.

  • Samurai Cola nawiązuje do Cyberpunk 2077
  • Napój sygnowany jest logotypem zespołu Johnny'ego Silverhanda
  • Nie wiadomo, czy pojawi się w Polsce

CD Projekt Red poinformowało o nawiązaniu współpracy z Rockstar Energy Drink, czyli znanym producentem napojów energetycznych. W planach jest seria trunków, nawiązująca do świata Cyberpunk 2077.

Samurai Cola (co można przetłumaczyć jako „samurajska cola”) odnosi się do fikcyjnego zespołu rockowego, którego liderem jest Johnny Silverhand - postać, której głosu i wizerunku w polskiej grze użyczy aktor Keanu Reeves.

Na Twitterze firmy Rockstar Energy Drink opublikowano film, promujący nowy produkt. Nagranie przedstawia, jak wspomniany muzyk i bojownik o wolność „hakuje” standardową puszkę napoju, by zmienić jej wygląd.

Daty premiery Samurai Coli nie ujawniono. Wiadomo jednak, że będzie dostępna - przynajmniej na razie - wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Nie jest jasne, czy kiedykolwiek pojawi się w innych krajach, na przykład w Polsce.

cyberpunk_2077_roboty
W Night City nie zabraknie robotów

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One, a później na konsolach nowej generacji. Produkcja bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha i osadzona jest w futurystycznym Night City.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami