Star Wars w The Sims 4 - misje i miecze świetlne w zwiastunie nowego DLC

Dodatek oparty na "Gwiezdnych Wojnach”.

  • Nowy dodatek przeniesie graczy do świata „Gwiezdnych Wojen”
  • Pojawią się misje, frakcje i walki na miecze świetlne

Electronic Arts opublikowało zwiastun Star Wars: Wyprawa na Batuu, czyli nowego dodatku do The Sims 4. Nagranie prezentuje sceny na silniku gry, przybliżając najważniejsze nowości.

Rozszerzenie pozwoli graczom przenieść podopiecznych do świata „Gwiezdnych Wojen”, a konkretnie do miasta na tytułowej planecie. Twórcy rozbudowali mechanizmy rozgrywki, wprowadzając między innymi system misji.

Wykonując zadania zgromadzimy punkty reputacji dla jednej z trzech frakcji - Ruchu Oporu, Najwyższego Porządku i przemytników. Podnosząc sławę, awansujemy w hierarchii wybranego stronnictwa (poza przestępcami, którzy zwiększą nagrody w kredytach za kontrakty), co negatywnie wpłynie na relacje z przedstawicielami innych grup.

Pnąc się po kolejnych szczeblach kariery, nasz „ludzik” pozna kolejne osoby z szeregów danej organizacji, w tym dowódczynię Vi Moradi, trenującą Rey, zirytowanego Kylo Rena i oszusta Hondo Ohnakę.

the_sims_4_star_wars
Pojawią się walki na miecze świetlne

Dodatek pozwoli też zbudować własny miecz świetlny ze znalezionych lub kupionych kryształów Kyber i rękojeści. Stworzonym orężem nasz podopieczny stoczy pojedynki z innymi Simami, by poprawić sprawność fizyczną. Do tego możliwość kupna własnego droida, którego zabierzemy - wraz z innymi przedmiotami dekoracyjnymi - do wirtualnego domu.

The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu ukaże się 8 września na PC, PS4 i Xbox One.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami