Xbox Series S wspomniany na kuponie z kodem do Game Pass

Kolejna poszlaka.

  • Microsoft szykuje tańszy model nowego Xboxa
  • Słabsza i mocniejsza wersja konsoli powinny ukazać się w listopadzie

Microsoft nadal nie zapowiedział Xbox Series S - według nieoficjalnych doniesień, słabszego i tańszego modelu konsoli nowej generacji - ale pojawiła się kolejna wzmianka o urządzeniu. Nazwę sprzętu znaleziono na kuponie z kodem do subskrypcji Game Pass.

O sprawie poinformował między innymi użytkownik Twittera o pseudonimie BraviaryBrendan. Wraz z kupionym padem internauta otrzymał karteczkę z kluczem do okresu próbnego abonamentu koncernu z Redmond.

„Nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na Xbox Series X/S, Xbox One i Windows 10” - napisano na kuponie, odnosząc się nie tylko do potwierdzonego już modelu X nowej konsoli, ale także wciąż nieujawnionej wersji S.

Nie jest to pierwsza wzmianka o niezapowiedzianym dotychczas urządzeniu w oficjalnych materiałach. Identyczny zapis - „Xbox Series X/S” - odkryto niedawno na opakowaniu kontrolera Microsoftu.

Według niepotwierdzonych informacji, model S jest słabszy od wersji X. Anonimowe źródła naszych kolegów z brytyjskiego Eurogamera przekonują, że sprzęt będzie sprzedawany w znacznie niższej cenie. Do prezentacji miało dojść w czerwcu, ale plany zmieniono.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Eurogamer.net

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami